Joomla TemplatesWeb HostingFree Money

Zlot 58 Harcerskiego Rajdu Świętokrzyskiego

Przez dwa dni Wąchock tętnił harcerskim życiem za sprawą uczestników 58 Harcerskiego Rajdu Świętokrzyskiego. Blisko 600 uczestników spotkało się dzięki uprzejmości władz Wąchocka na zlocie rajdu, podczas którego podsumowano rywalizację na wszystkich ośmiu trasach rajdu. Nasi ratownicy z harcerskiej Grupy Ratowniczej Starachowice po raz kolejny dbali o bezpieczeństwo uczestników zlotu zarówno podczas różnorodnych zajęć na zlocie jak i na apelu końcowym z udziałem zaproszonych gości. Nie zabrakło też interwencji związanych z trudami na trasach i wszechobecnymi na takich imprezach odciskach i otarciach.

 

 

Starachowice z kolejnym "Złotym Koziołkiem"

Po raz 17 podsumowano działania profilaktyczne w ramach programu "BEZPIECZNE ŚWIĘTOKRZYSKIE"  i po raz kolejny nasz Powiat Starachowicki stanął na najwyższym podium i to już 7 raz z rzędu. Nagrodę z rak pani Wojewody Agaty Wojtyszek, Marszałka Adama Jarubasa i Komendanta Świętokrzyskiej Policji insp. Artura Bednarka odebrał Starosta Dariusz Dąbrowski. Drugie miejsce zajęło Miasto Kielce a trzecie Powiat Buski. Nasz Starosta miał też okazję zaprezentować działania instytucji i organizacji, które zostały tak wysoko ocenione przez kapitułę "Koziołka".  Cieszymy się że wśród nich, znalazły się także działania Harcerskiej Grupy Ratowniczej Starachowice.

 

Jarmark u Starzecha

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzień dziecka pod "WIATĄ"

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

 

 

 

 

 

 

Zajęcia w SP-11

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Przedszkolaki z "7" na miasteczku ruchu drogowego

Po raz kolejny dyrekcja i wychowawcy Przedszkola nr 7 w Starachowicach zorganizowali dla swoich podopiecznych "Tydzień Bezpiecznego Przedszkolaka" W ramach zajęć spotkaliśmy się z przedszkolakami na miasteczku ruchu drogowego, gdzie wspólnie KP Policji przeprowadziliśmy zajęcia edukacyjne. Przedszkolaki już na początku spotkania mogły poznać sposoby udzielania pierwszej pomocy a zaczęliśmy od opatrzenia skaleczenia jednego z uczestników. Później były już tylko ćwiczenia i pokaz z naszą NESKĄ. Policjanci pokazali i przećwiczyli z przedszkolakami właściwe zachowanie na drodze korzystając z możliwości jakie daje miasteczko ruchu.

 

Szkolenie "SOS DLA RUCHU DROGOWEGO" w Ostrowcu

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

 

 

 

Kurs Pierwszej Pomocy dla "Przewodników ZHP"

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Szkolenie dla Stowarzyszenie ,,Przyjacielska Dłoń”

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

 
Realizujemy programy
Reklama
Reklama
Osób na stronie
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Stronę odwiedziło
Wsparli Nasze Działania
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
HGR na Facebook