Joomla TemplatesWeb HostingFree Money

Święto Wojska Polskiego w Starachowicach

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Obóz w Krynicy Morskiej

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Starachowicka Strzała

W dniu  8 lipca 2017, mieliśmy okazję wspierać głównych organizatorów  czyli Poland Bike, Fundacja Sport, Powiat Starachowicki, Urząd Miasta Starachowice oraz Hotel Europa Starachowice Business & Spa. w zabezpieczeniu pierwszej "Starachowickiej Strzały" czyli wyścigu szosowego i MTB. W zawodach wzięło udział około 150 kolarzy, którzy mieli do wyboru trzy dystanse: dystans MTB (rowery górskie) 46 kilometrów, dystans mini (rowery szosowe) 63 kilometrów i dystans „królewski” (rowery szosowe) – 80 kilometrów. Ponadto każdy, bez względu na rodzaj, wiek i stan swojego roweru, mógł wziąć udział w honorowej paradzie ulicami miasta, która rozpoczęła to pierwsze od wielu lat, kolarskie święto w Starachowicach. Zwycięzcy w kategoriach  otrzymali puchary, nagrody, medale. Nagrodzono również zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz liderów klasyfikacji górskiej. Puchary, medale, nagrody wręczyli przedstawiciele organizatorów oraz gość specjalny zawodów Zenon Jaskóła legendarny kolarz,  z którym udało nam się na spokojnie porozmawiać nie tylko o imprezie w Starachowicach ale także o jego największych wyczynach na polu zawodowym.

 

Zajęcia w ramach programu SOS dla Ruchu Drogowego

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Zabezpieczenie Pierwszego Starachowickiego Ogólnopolskiego Eventu Piłkarskiego

W niedzielę 18 czerwca 2017 roku dbaliśmy o bezpieczeństwo uczestników I Starachowickiego Ogólnopolskiego Eventu Piłkarskiego zorganizowanego przez Katolicki Klub Sportowy Juventa Starachowice. Na trzech boiskach rywalizowało 18 drużyn z Kielc, Krakowa, Warszawy, Kozienic, Skaryszewa, Tomaszowa Mazowieckiego, Dębicy, Końskich, Skarżyska, Lublina, Kozienic, Marek. W rywalizacji ośmiolatków najlepszym okazał się zespół Korony Kielce, drugie miejsce zajął zespół Akademii Piłkarskiej z Końskich a trzecie pierwszy zespół gospodarzy z Juventy Starachowice. Podczas podsumowania wszyscy zawodnicy otrzymali z rąk prezydenta miasta Marka Materka oraz prezesa Juventy Pawła Brzozowskiego pamiątkowe medale i puchary. Wręczono też statuetki dla najlepszego strzelca, piłkarza i zawodnika. Podczas eventu zostały zorganizowane przez 38 Starachowicką Drużynę Harcerską także inne atrakcje dla zawodników i odwiedzających gości. Była ścianka wspinaczkowa, strzelnica łucznicza, gigantyczne piłkarzyki i boisko do łuczniczych dwu ogni Archery Tag.

 

Zabezpieczenie Biegu Pamięci Żołnierzy Armii Krajowej "Wykus 43"

W dniu 17 czerwca 2017 roku nasi ratownicy z Harcerskiej Grupy Ratowniczej Starachowice  dbali o bezpieczeństwo drugiego już Marszobiegu Pamięci Żołnierzy Armii Krajowej zorganizowanego przez Fundacje "Sprzymierzeni z Grom"

 

 

 

 

 

 

W tej edycji marszobiegu podobnie jak w pierwszej edycji jednym z warunków udziały było umundurowanie nie ważne z jakiej epoki i z jakiej formacji. Każdy z uczestników który ukończył marszobieg otrzymywał pamiątkowy medal z wybitym numerem jednego z 316 Cichociemnych, którzy wylądowali w Polsce. Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.

W imieniu wszystkich organizatorów już dziś, zapraszamy na III edycje edycję biegu.

 

5000 zł na projekt "MALI RATOWNICY" dla HGR Starachowice w programie TESCO Decydujesz - Pomagamy

12 maja 2017 roku o godzinie 12 mieliśmy niewątpliwa przyjemność odebrać z rąk przedstawicieli TESCO Starachowice i Prezydenta Marka Materka, czek na kwotę 5000 zł, która przeznaczona zostanie na zorganizowanie zajęć z zakresu udzielania pierwszej pomocy dla naszych przedszkolaków w ramach projektu "MALI RATOWNICY". Przedszkolaki nie tylko zapoznają się z zasadami pierwszej pomocy, ale także po zaliczeniu zajęć otrzymają specjalnie przygotowane dyplomy dla "Małych ratowników" oraz odblaski. Jeszcze raz dziękujemy mieszkań naszego Miasta za oddane głosy na Nasz projekt i za pomysły na następne działania, które mamy nadzieję uda Nam się zrealizować.

 

Zabezpieczenie Uroczystości Konstytucji 3-go Maja

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

BricoMarche - Hotel Senator Challenge I Półmaraton Starachowicki

W niedzielę 30 kwietnia 2017 roku, mieliśmy okazję dbać o bezpieczeństwo uczestników Pierwszego BricoMarche-Hotel Senator Chalange Półmaratonu Starachowickiego. Bieg został zorganizowany pod patronatem Prezydenta Miasta Marka Materka. Oprócz biegu głównego obył się też bieg na 10 km oraz bieg na 2 km.

 
Realizujemy programy
Reklama
Reklama
Osób na stronie
Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 
Stronę odwiedziło
Wsparli Nasze Działania
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
HGR na Facebook