Podsumowanie programu "Pasażer zawsze bezpieczny"

28 grudnia odbyło się uroczyste podsumowanie zakończonego programu „Pasażer zawsze bezpieczny”, które odbyło się w budynku Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. W trakcie spotkania prezes MZK  Jarosław Kateusz i  Teresa Prokop z MZK omówiła działania podjęte w ramach realizacji założonych celów programu, które w znaczący sposób wpłynęły na poprawę bezpieczeństwa podczas podróży środkami komunikacji publicznej.  Na koniec spotkania Wiceprezydent Starachowic p. Sylwester Kwiecień wraz z prezesem MZK wręczyli podziękowania wszystkim instytucjom biorącym udział w realizacji działań programu „Pasażer zawsze bezpieczny”. Wśród wyróżnionych instytucji znalazła się Harcerska Grupa Ratownicza Starachowice oraz KP Policji, KP PSP, Straż Miejska, Sanepid, Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Starachowicki, Starachowickie Centrum Kultury, Automobilklub oraz ŚCRMiTS o/Starachowice.