IX Wojewódzkie Młodzieżowe Zawody Ratownicze

W tegorocznych dziewiątych już zawodach startowało 29,  pięcio-osobowych zespołów,  które rywalizowały w trzech kategoriach. Szkoły podstawowe, gimnazja i najstarsza kategoria szkół średnich. Uczestnicy podczas zawodów musieli się wykazać się wiedza i umiejętnościami praktycznymi adekwatnymi do wieku uczestników.

Zawody organizowane są   w partnerstwie przez: Harcerską Grupą Ratowniczą Starachowice, Stowarzyszeniem Bezpieczny Powiat Starachowicki, Powiat Starachowicki, Gminę Starachowice, Komendę Wojewódzka Policji w Kielcach, Komendą Powiatową Policji w Starachowicach, Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach, Świętokrzyskim Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego, Szpitalny Oddział Ratunkowy w Starachowicach oraz Automobilklub oddział Starachowice. Zawody odbyły się dzięki ogromnemu wsparciu Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, Starosty Starachowickiego i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Starachowice. Zawody wsparły też firmy MAN Bus sp. z.o.o. i MARBO ze Starachowic.

Kolejne  X Jubileuszowe Młodzieżowe Zawody Ratownicze odbędą się 23 września 2016 roku. I już teraz możemy napisać że będą to wyjątkowe zawody z wyjątkowymi zadaniami dla uczestników, na które w imieniu całej Harcerskiej Grupy Ratowniczej Starachowice i wielu partnerów w realizacji serdecznie zapraszamy.

Szersza relacja z zawodów znajduje się w zakładce Zawody ratownicze. Zapraszamy