PIERŚCIEŃ PRZYJAŹNI na 100 lecie ZHP w Starachowicach Dla HGR Starachowice

W dniu 21 lutego uczestniczyliśmy w uroczystej gali z okazji Dnia Myśli Braterskiej i 100 lecia Harcerstwa w Starachowicach. Podczas gali w której wręczone zastały "PIERŚCIENIE PRZYJAŹNI" Harcerska Grupa Ratownicza Starachowice otrzymała pierścień w kategorii "Drużyna Roku". Jest to dla Nas bardzo ważne wyróżnienie, tym bardziej że na obu etapach HGR Starachowice otrzymała największą ilość głosów, zarówno w głosowaniu funkcyjnych całego hufca, jak i głosowaniu internautów, podczas którego otrzymaliśmy ponad połowę wszystkich oddanych głosów, na  trzynaście nominowanych drużyn.

Wyróżnienie jest efektem naszej ciężkiej pracy, która nie byłaby tak owocna, gdyby nie współpraca Harcerskiej Grupy Ratowniczej Starachowice z wieloma osobami i instytucjami wśród których należy wymienić Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Starachowicki, Straż Pożarną, Policję, Straż Miejską, ŚCRMiTS, Szpitalny Oddział Ratunkowy ze szpitala w Starachowicach, Automobil Klub o/Starachowice oraz Gminę i Powiat Starachowicki oraz firmy  wspierające Nas na co dzień, czy  podczas realizacji poszczególnych projektów. Wszystkim wspierającym Naszą Grupę w głosowaniu i codziennej pracy serdecznie dziękujemy.