Turniej piłkarski służb mundurowych

W dniu 12 marca 2016 roku nasi ratownicy po raz kolejny wzięli udział w  Turnieju Służb Mundurowych i Ratowniczych w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice w Miejskiej Hali Sportowej w Starachowicach. Rozgrywany już po raz dziewiąty,  był kolejną okazja do sportowej rywalizacji dla przedstawicieli służb mundurowych i ratowniczych, nie tylko z naszego powiatu.  Jak co roku do gry przystąpi kilkanaście drużyn reprezentujących Policję, Straż Pożarną, Straż Miejską oraz służby medyczne.  I choć z roku na rok poziom turnieju jest coraz wyższy,  to tu podobnie jak w piłce zawodowej coraz częściej sprawdza się powiedzenie że mimo tego że wszystkie drużyny biegają i walczą na boisku to i tak wygrywają….   - strażacy ze Skarżyska Kamiennej, którym serdecznie gratulujemy.