Zajęcia w szkole w Chybicach

To już kolejne nasze spotkanie w szkole w Chybicach z uczniami. Pretekstem do działań było podsumowanie cyklu zajęć i konkursów prowadzonych w szkole dla uczniów w ramach realizowanego projektu BEZPIECZNA+. W ciągu czterech miesięcy w szkole odbyło się szereg akcji oraz spotkań, które przyczyniły się do wzrostu świadomości wśród uczniów na temat bezpieczeństwa oraz promocji zdrowia. Wśród zajęć z przedstawicielami policji, straży pożarnej czy psychologów, znalazły się także zajęcia z udzielania pierwszej pomocy poprowadzone przez Harcerską Grupę Ratowniczą Starachowice.