ZABEZPIECZENIE UROCZYSTOŚCI "Konstytucji 3 Maja"

Trzeciego maja 2023 roku, dbaliśmy o bezpieczeństwo uczestników starachowickich uroczystości upamiętniających Rocznicę Uchwalenie Konstytucji 3-go Maja. Tym razem czekało nas sporo pracy szczególnie z młodzieżą uczestniczącą w uroczystościach.

Tradycyjnie  w uroczystościach licznie wzięli udział kombatanci, parlamentarzyści, samorządowcy, harcerze, uczniowie klas mundurowych ZDZ, kilkadziesiąt pocztów sztandarowych reprezentujących szkoły i instytucje oraz wielu mieszkańców miasta. Warty i asystę przy składaniu kwiatów zapewniła 38 Starachowicka Drużyna Harcerska im. Emilii Plater, która zabezpieczyła także oprócz pocztu z proporcem drużyny poczet sztandarowy Armii Krajowej.