Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Płetwonurkowaniu

24 września na krytej pływalni przy ul. Szkolnej 14 w Starachowicach  Harcerska Grupa Ratownicza Starachowice zabezpieczała pod względem medycznym II Otwarte Mistrzostwa Ligi Ochrony Kraju w Płetonurkowaniu. Organizatorem zawodów była Komisja Płetwonurkowania LOK / CMAS - LOK, Klub Płetownurków „KALMAR"  Starachowice, referat sportu, promocji i turystyki  Urzędu  Miejskiego w Starachowicach, a także Miejskie Centrum Rekreacji i Wypoczynku w Starachowicach. Podczas mistrzostw odbyły się są następujące konkurencje: 50 metrów pod wodą w sprzęcie ABC, 400 metrów po powierzchni w sprzęcie ABC, 200 metrów po powierzchni z ubieraniem sprzętu ABC, holowanie topielca, sztafeta 4x100 metrów po powierzchni w sprzęcie ABC.